PROGRAMMA BSV STARLIGHTS:

Hierbij het programma voor de maand augustus.

Nog niet alle wedstrijden staan al helemaal goed op de KNBSB-site, dit i.v.m. de later ingeplande najaarscompetities van beeball en pupillen.

Zonder tegenbericht graag onderstaand schema aanhouden!!

Alle teams veel succes!!

Zaterdag 17 augustus

13.30 uur: Nuenen 2 – Honkbal Junioren

18.30 uur: Dames 1- DHV 2

Zondag 18 augustus

11.00 uur: Heren 2 – Radboud Rangers

Vrijdag 23 augustus

19.30 uur: Cardinals – Recreanten

Zaterdag 24 augustus

09.30 uur: Honkbal Pupillen – Roef

10.00 uur: Cardinals – Softbal Pupillen

11.00 uur: Honkbal Aspiranten – Wizards of BoZ

14.00 uur: Honkbal Junioren – JEKA

18.30 uur: Dames 1 – Thamen

Zondag 25 augustus:

14.00 uur: Indians – Heren 2

14.30 uur: Maastricht – Heren 1

Zaterdag 31 augustus:

10.00 uur: JEKA – Softbal Pupillen

10.00 uur: Uden Red Sox – Majors

10.30 uur: Roef – Rookies

11.00 uur: Honkbal Aspiranten – Gryphons

13.00 uur: JEKA – Honkbal Pupillen

14.00 uur: Honkbal Junioren – Blue Lions

Zondag 1 september:

11.00 uur: Heren 2 – MULO 2

13.00 uur: Gryphons – Dames 1

14.30 uur: Heren 1 – Nuenen

 

SCHEIDSRECHTERS:

Za 17 augustus 18.30 D1 – DHV 2 Hans Hermes  
         
Zo 18 augustus 11.00 H2 – Radboud Rangers Hen Verhoeven  
         
Za 24 augustus 09.30 HP – Roef Heren 2  
  11.00 HA – Wizards of BoZ Jarno Persoon en Alon v.d. Wijgert  
  14.00 HJ – JEKA Thijs Geenen  
  18.30 D1 – Thamen Dennis Hermes  
         
Za 31 augustus 11.00 HA – Gryphons Guus Langenhuijsen en Sjaak van de Meulenbroek  
  14.00 HJ – Blue Lions Luuk Theunissen  
         
Zo 1 september 11.00 H2 – MULO 2 Harm v.d. Dungen  
  14.30 H1 – Nuenen Heren 2  

 

BARDIENSTEN:

Za 17 aug 16.30 – 19.00 uur Tonnie Broks
  Na de wedstrijd Dames 1: Anne Goossens en Inge van Alebeek
     
Zo 18 aug 09.30 – 14.00 uur Tonnie Broks
     
Wo 21 aug Na de training Judith v.d. Heuvel en Leon Janssen
     
Za 24 aug 08.30 – 19.00 uur Tonnie Broks
  Na de wedstrijd Dames 1: Elisa Verhoeven en Kim van Tartwijk
     
Wo 28 aug Na de training René van Kronenburg en Gwen Mutsaars
     
Za 31 aug 10.30 – 17.00 uur Tonnie Broks
     
Zo 1 sept 9.30 – 16.00 uur Tonnie Broks
  Na de wedstrijd Heren 1: Dirk van Boxtel en Luuk Theunissen